Úklidové služby » Aroma - Úklid

Čistota voní! – toto tvrdí většina lidí milujících čistotu, ať se jedná o domácnost nebo kancelář, nebo i ve společných prostorech, mají lidé schopnost hned ucítit vůni čistoty, a doslova okamžitě poznají, zda se uklízelo. Zeptali jsme se obyčejných lidí - Čím Vám voní čistota? Dozvěděli jsme se od nich, že každému čistota voní jinak, a úklid milují proto, že po něm cítí  čerstvý vzduch, nebo vůně prostředků.

My nabízíme více! S pomocí odborně sladěných čistících prostředků a pomůcek dokážeme nejen pečlivě uklidit Vaše prostory, ale zanechat po úklidu vůni čistoty s vánkem Vaší oblíbené vůně. 

Počítáme s tím, že každý má rad něco jiného. Nabízíme různé druhy vůní, které budete cítit i několik dnů po úklidu. Za téměř stejnou cenu jako obyčejný úklid zažijete více příjemných okamžiků, budete se kochat čistotou, nejen zrakem ale i čichem.

Čistota voní krásně!

Fantastická novinka na trhu úklidových služeb zanechá po sobě  svěží vůni Vámi vybraného druhu.

Ceník  služeb AROMA - ÚKLIDU:

Druh služby  AROMA - ÚKLIDU

Cena bez DPH(dle plochy)

1. Kompletní úklid bytu, rodinného domu, kanceláří*

od 50,-Kč/m2  
2. Čištění  koberců  hloubkové (dvěma stroje) 25,-Kč/m2 
3. Čištění  koberců  extrakční (jedním strojem) 25,-Kč/m2 

4. Čištění  čalounění (sedačky, křesla, židlí)

120,-Kč/místo, 150,-Kč/ křeslo, 50,-Kč/židle
5. Čištění (s dezinfekce) a aromatizace postele 280,-Kč/kus, (250, - bez dezinfekcí)

*Rozsah prací je shodný  s kompletním úklidem nabízených prostor.Hodinová sazba úklidových prácí je 180,-Kč/hod na jednu pracovnici.

U jednorazových zakázek účtujeme příplatek za naložení stroje a použití pomůcek a prostředků 350,-450.-Kč, doprava MHD -200,-Kč. Doplatek za dopravu platíte jen jednou u více vybraných druhů spojených úklidových služeb.

Vůně čistoty pro je pro každého jiná,  vyberte si tu Vaši,  nebo tu, kterou mají rádi Vaši nejbližší…

SVĚŽÍ VÚNĚ - LESNÍ, BOROVICE, MOŘSKÝ VÁNEK, ALOE-VERA


OVOCNÉ VŮNĚ - ČERNÝ RYBÍZ, JABLKO, CITRUSOVÁ, POMERÁNČOVÁ

KVĚTINOVÉ VŮNĚ - JARNÍ VÁNEK, LOTOS, LEVANDULE, RŮŽE, JASMIN, KONVALINKA


SLADKÉ VŮNĚ - VANILKA , ORIENTALNÍ, VÁNOČNÍ (SKOŘICE A JABLKO)


Jak to děláme? S použitím nejnovějších ekologických čistících prostředků s vůní patřičnou k Vámi vybranému druhu provedeme úklid a aromatizace Vašého domu, bytu nebo kanceláří. Vaše prostory po několik dnů budou udržovat příjemné aroma čistoty. Čistící prostředky pro různé povrchy jsou sladěné s vhodnými vůněmi a neobsahují žádné toxické a nebezpečné látky.

Vzhledem ke konkurenci nemůžeme úplně rozkrýt tajemství aroma –úklidu, jeho skutečnou a opravdovou účinnost poznáte  po realizaci objednávky.

Pro rychle vyřízení objednávky jen stačí vybrat službu a druh oblíbené vůně a zavolat nám, nebo prostě zavolat.

Hodně lidi k Vánocům speciálně provoňuji svůj byt, jestli k tomu to přidáte  čistotu – Vaše spokojenost bude větší, a nálada lepší. Nezaplatíte víc něž za standardní úklid, ale vyhrajete v zážitcích a spokojeností.

Na pravidelný aroma-úklid poskytneme slevu, stejně tak i na vybrané druhy dalších služeb, jako čištěni koberců nebo čalouněného nábytku ( s aroma účinkem). Jestli jste ne našli to, co hledaly – kontaktujte nás, vynasnažíme se  přidat k balíku služeb i Vaši vůně.

Dárek. Pro zájemci o dobrý dárek svým blízkým nebo známým jsme připravili možnost darovat Aroma-úklidovou službu prostřednictvím dárkové poukázky. Dárková poukázka zahrnuje 4 druhy služby aroma-úklidu. Je platná od okamžiků úhrady patřičné částky. Dárkovou poukázku na vybranou službu můžete si u nás koupit mailem nebo telefonicky, po dohodnutí zašleme Vám poštou na svoje náklady.

Majitel(ka) dárkové poukázky si může domluvit na provedení služby na vhodný den a čas (platí jen pro Prahu), a hlavně vybrat vůní dle svého vkusu. Myslíme si, že hodně žen uvítá takový dáreček.

NAVÍC! Bonusový program nabízí 10% slevu na jednorázový úklid nebo službu  pro zákazníky které doporučili  služby AROMA-ÚKLID dalším zákazníkům.

Objednávky přijímáme na tel. 777 794 866

e-mail: cistyklid@seznam.cz

-zpět na úklidové služby

optimalizace PageRank.cz


Kontakt

Úklidové služby od nás - Váš čistý klid, kvalitní výsledek dle Vaších požadavků.
Vás čeká jen příjemné vyřizení objednávek :) !
+420 777 794 866, non-stop i o víkendech!